Gólyahír Egyesület

Minden gyermeknek családban a helye. Válság helyzetben lévő anyákért és gyermekeikért. Adó 1 - Adószám 18687343-1-13. Kedves bajban lévő várandós anyák! Krízis vonal 06-80-203-923 06-22 óra között. Egyesületünk Önökért, és születendő gyermekeikért jött létre, 2000 márciusában, és azóta is működik. Alapelvünk Csak a telefonon, vagy személyesen hozzánk fordulókon segítünk, más közvetítőt nem fogadunk el! Kelengye program Alapcsomag küldése rászoruló újszülötteknek. Tel 06-30-251-7122. Titkolt t.

OVERVIEW

This domain golyahiregyesulet.hu presently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have researched two pages within the web page golyahiregyesulet.hu and found one hundred and twenty-five websites referring to golyahiregyesulet.hu.

GOLYAHIREGYESULET.HU RANKINGS

This domain golyahiregyesulet.hu is seeing varying levels of traffic all round the year.
Traffic for golyahiregyesulet.hu

Traffic ranking (by month) for golyahiregyesulet.hu

Traffic ranking by day of the week for golyahiregyesulet.hu

Ágacska Alapítvány az Örökbefogadásért és a Családokért

Ágacska Alapítvány az Örökbefogadásért és a Családokért. március 15-étől életbe lépett kötelező UTÁNKÖVETÉS az Ágacska Alapítványnál is kérhető! Szeretettel várjuk a hozzánk forduló örökbefogadó családokat! Az Ágacska Alapítvány két könyve az örökbefogadásról.

06-80-20-55-20 - Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat

Országosan hívható ingyenes szám 0-24. Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat. Kinek segítünk és miben? Az Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat szolgáltatásának elsőrendű célja, hogy segítséget nyújtson a kapcsolati erőszak, a gyermekbántalmazás, a prostitúció- és emberkereskedelem áldozatainak és szükség esetén gondoskodjon az elhelyezésükről. Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat.

Család- és Gyermekjóléti Központ

Vas megye, 9970 Szentgotthárd, Vajda János utca 6. Postai úton, a p.

Paksi Pünkösdi Gyülekezet

Jó, hogy megtaláltál bennünket! Ez a blog a Paksi Pünkösdi Gyülekezet életét mutatja be, és rajta keresztül Te is kapcsolatba léphetsz velünk. Gyülekezetünk nagy szeretettel vár Téged minden alkalommal, amikor felkeresel bennünket akár itt, akár bármelyik összejövetelünkön. 2013 után idén ismét meghirdetjük 200. 000 Ft összdíjazású helyi fotópályázatunkat amatőröknek, hobbifotósoknak és profiknak! A pály.

WHAT DOES GOLYAHIREGYESULET.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of golyahiregyesulet.hu Mobile Screenshot of golyahiregyesulet.hu Tablet Screenshot of golyahiregyesulet.hu

GOLYAHIREGYESULET.HU HOST

I found that the main page on golyahiregyesulet.hu took one thousand seven hundred and twenty-five milliseconds to come up. I discovered a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site secure.
SECURE
87.229.65.201

SERVER OPERATING SYSTEM

I observed that golyahiregyesulet.hu is weilding the Apache/2.2.22 (Debian) server.

Gólyahír Egyesület

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Válság helyzetben lévő anyákért és gyermekeikért." Our analyzers analyzed that the web site said " Adó 1 - Adószám 18687343-1-13." The Website also stated " Kedves bajban lévő várandós anyák! Krízis vonal 06-80-203-923 06-22 óra között. Egyesületünk Önökért, és születendő gyermekeikért jött létre, 2000 márciusában, és azóta is működik. Alapelvünk Csak a telefonon, vagy személyesen hozzánk fordulókon segítünk, más közvetítőt nem fogadunk el! Kelengye program Alapcsomag küldése rászoruló újszülötteknek." The website's header had gólyahír as the most important search term. It was followed by egyesület, gólyahír egyesület, and örökbeadás which isn't as highly ranked as gólyahír. The next words they uses is örökbe adás. was also included and could not be viewed by web crawlers.

OTHER WEB PAGES

Gólyahír pelenka mintabol

Nadrágpelenkát legolcsóbban a gyártótól! Nadrágpelenkát legolcsóbban a gyártótól! Kedves Kismamák és kisbabák! Boltunkban vásárolhat a megyében legolcsóbban magyar és francia I. Kizárólagos képviseletünk nagykerként is működik. Pelenkafutár szolgálatunk díjmentesen szállítja házhoz a kismamáknak a rendelt pelenkát. Februárban indul a túrajáratunk, mely az egész megye területén szállítja a pelenkát a gyesen lévő kismamáknak. Szolgáltatás technikai hátterét a BITBULL Kft.

Anasayfa DÃzce Ãœniversitesi - GÃlyaka Meslek YÃksekokulu

GÃ lyaka Meslek YÃ ksekokulu. Ã eviri Ä Ã in TanÄ tÄ m. KURUMSAL Ä Ã DEÄ ERLENDÄ RME. BÄ LGÄ SAYAR TEKNOLOJÄ LERÄ. OTEL, LOKANTA VE Ä KRAM HÄ ZMETLERÄ. Turizm ve Otel Ä ÅŸletmeciliÄŸi. Halkla Ä liÅŸkiler ve TanÄ tÄ m. DERS Ä Ã ERÄ KLERÄ. Ã Ä RENCÄ Ä Å LERÄ DAÄ RE BAÅ KANLIÄ I.

Gölyaka KaymakamlÄÄŸÄ

ORMANCILIK VE ORMAN HAFTASI BAŞLADI. BAĞLANTI YOLUNDA HEYELAN MEYDANA GELDİ. BAĞIMLILIK YAPICI MADDELERLE MÜCADELE DEVAM EDİYOR. DÜZCE İGM DENETİM KOMİSYONU GÖLYAKADA. DÜZCE ÜNİVERSİTESİ VE FB,DEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK.

DÜZCE - GÖLYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜZCE - GÖLYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ. 18 MART ÇANAKKALE ŞEHITLERINI ANMA PROGRAMINDA GÖREVLİ ÖĞRENCİLERLE KAHVALTI PROGRAMI. ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ŞÜKRAN VE MİNNETLE ANIYORUZ! ATATÜRK ORTAOKULU YEMEKHANESİ DENETLENDİ. Ìlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ergin TAŞTEPE nin 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı. İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI. Hayat Boyu Öğrenme Web Portalı. Hayat Boyu Öğrenme Web Portalı.